Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes
Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes Mar del Plata biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de Plaza Colón, die op ongeveer 3 km afstand ligt.
Het vakantiehuis bevindt zich op circa 5-minuten loopafstand van Leopoldo Lugones Library en slechts 400 m van Grot van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes. De villa is gesitueerd op 3,1 km afstand van de Capilla Stella Maris. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Kathedraal van Sint Petrus en Cecilia, gelegen binnen ongeveer 10-minuten autorit.
La Casa Vieja met de Mediterrane keuken ligt op een paar stappen verwijderd van Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes.
- Locale bezienswaardigheiden
- jachthaven van Mar del Plata1679 km
- Leopoldo Lugones Library231 km
- Capilla Divino Rostro1793 km
- Monumento Expedicion Atlantis1236 km
- Plaza Dardo Rocha1207 km
- Museo de la Fuerza de Submarinos864 km
- Museo historico municipal Roberto Barilli1976 km
- Paseo Adolfo Dávila1232 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ástor Piazzolla14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Verwarming
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes zijn Leopoldo Lugones Library (op circa 5-minuten loopafstand van de accommodatie) en Grot van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes, op 400 meter afstand. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes te bezoeken?
Gasten van Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes kunnen eten in La Casa Vieja restaurant, dat Mediterrane gerechten serveert. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes?
Gasten die in Chalet A Estrenar Gruta De Lourdes verblijven, kunnen gemakkelijk de Plaza Colón en de Capilla Stella Maris bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.